| IlieFloryn1992 a întrebat:

Salutare dragi prieteni am si eu probleme cu creearea unu cd track pentru maisna am stricat pe putin 14 cd-urii fara reusita... am facut cu viteza x10 x16 nimic... ma poate ajuta cineva va rog dau funda si un tx mare

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa la cea mai mica viteza posibila, 4x daca te lasa. incearca si alte marci de cd-uri daca tot nu merge.

| mihai69 a răspuns:

Ca să scrii track-uri cel mai bine folosești CloneCD.
https://www.redfox.bz/clonecd.html
Cu Nero (sau alte programe de scriere), alegi să faci disc AUDIO, nu de date!
Viteza recomandată - 4x.

| K0sti a răspuns:

Cd-urii...ce sunt alea?

x16? Pai de ce? Cu cat e mai mare, cu atat e mai proasta..mai cititi fratilor!

| octav005 a răspuns:

Pai incearca cu nero 7, dai la make data cd, te duci la folderul de melodii le adaugi, vezi sa nu depaseasca memoria unui cd de 700mb. sa nu fie peste.
iti incap undeva la 15 maxim 18 melodii. apoi te duci la optiuni scriere si dai la cea mai mica viteza, apoi burn

| frunzarescu a răspuns:

Schimba programul de scriere. Inceraca InfraRecorder, e gratuit si este foarte bun.

| IlieFloryn1992 explică (pentru frunzarescu):

Bun,inteles am sa incerc revin cu edit

| IlieFloryn1992 explică:

Up

| IlieFloryn1992 explică:

EDIT : la cea mai mare viteza nema alte 3 cd0urii stricate, la 10 nimic la 16 nimic folosesc nero help me pls

| IlieFloryn1992 explică:

EDIT III dupa 'lupte seculare' reusesc la o viteza de x24 Seara frumoasa tuturor.