| bleakk a întrebat:

In legatura cu PayPal.Am citit undeva asta:" Retragerea de bani de pe PayPal direct pe card este valabila doar pentru cardurile Visa! Nu merge daca aveti Mastercard, Maestro sau altceva." Eu am atasat contului paypal un card bancar Maestro.Nu-i pot muta deci de pe paypal pe contul bancar?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In principiu, orice card de tipul Maestro, VISA sau MasterCard de la orice banca din Romania ar trebui sa poata fi atasate contului tau. Mai exista si variatiuni ale celor 3 tipuri, toate fiind compatibile (VISA Electron, Mastercard Mondo, etc).