| AlexandruJuravlea a întrebat:

Salutare la toti. Acum 2 saptamani si ceva am achizitionat un telefon de la eMAG si as vrea sa il returnez care este sansa de al accepta inapoi? Telefonul are aplicata folie de protectie ( nu e prea bine pusa) si are husa, deci nu prezinta zgarieturi sau alte defecte.

Răspuns Câştigător
| deeamaria a răspuns:

Nu stiu daca se poate returna, dar fa ce spun eu. Suna-i si spune-le de ce vrei sa-l returnezi si poate asa ori iti iei ceva in schimb ori iti dau ei banii inapoi Funda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il poti returna in 30 zile

| hymades a răspuns:

Ai dreptul în 30 de zile sa poți schimba un bun cumpărat de la ei