| iemuc100 a întrebat:

Salutare
Tocmai ce mi-am cumparat o cartela cu numar fara credit de la telekom si o cartela de reincarcare de 5 euro.
Imi spune ca incarcarea cartele va activa automat o extraoptiune in functie de valoarea cartelei de reincarcare.

Cum anulez activarea automata a extraoptiunei in asa fel incat sa raman cu creditul intact la reincarcare?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai o sa ramai cu creditul intact.
O sa primesti o extraoptiune. Aia e un bonus. Daca nu cand primesti iti vine mesaj si acolo scrie ca daca vrei credit in locul minutelelor suna la numarul asta. si faci asa.
Bafta.