| ionel6231 a întrebat:

Am văzut astăzi pe aliexpress un mini MP3 player ieftin. Aș dori să-l cumpăr dar nu am card bancar. Aș dori să vă întreb dacă aș putea trimite banii prin poștă? E posibil așa ceva?

Răspuns Câştigător
| oODonViperOo a răspuns:

Salut! Nu poti trimite banii prin posta. Optiunea favorabila tie este cea prin Paysafe sau Paypal.Din cate am vazut cei de la ali accepta doar Qiwi(care din cate stiu eu este ceva gen paysafe, daca ma insel imi cer scuze). Adica te duci la un magazin care vinde asa ceva, ceri un cod(sau mai multe...depine de valoarea de care ai nevoie).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un site tocmai din China logic ca nu poti face altfel plata decat online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul nici macar nu este din Romania. Cum sa trimiti bani prin Posta? Poate plata ramburs la primirea coletului. Uita-te la optiunile de plata disponibile.

| oODonViperOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca exista site din afara Romaniei care sa iti ofere plata ramburs.