| GabyAdicaEu a întrebat:

Salutare tuturor, am filmat petrecerea unui prieten, am filmarea iar acum as vrea sa o montez ( sa o editez/prelucrez, sa ii fac o intrare). Cei care sunt in domeniu stiu la ce ma refer. Va rog sa ma ajutati, vreau sa ii fac o surpriza. Multumesc!

3 răspunsuri:
| doggy123 a răspuns:

Http://descarcaprograme.webs.com/ Sper ca te-am ajutat:)

| Ksonik77 a răspuns:

Salut, daca vrei as putea eu sa te ajut, da-mi niste date de contacthappy

| Krisztina10 a răspuns:

Poti sa scrii (sa intrebi) astfel de lucruri pe youtube si iti arata tutoriale big grin