| conrob a întrebat:

Spuneti-mi niste metode cum sa fac sa treaca timpul mai repede, daca stiti, voi ce credeti un an e mult de asteptat? vreau sa termin odata liceul, sunt clasa a 11-a trec sem 2 iar deja la anul pe vremea aceasta e cam over, adica ultimul sem, mai ales ca e unul scurt+ca mai mult e cu bacul pe atunci, asta n-ar fi o problema! dar anul acesta vreau sa se termine cat mai repede!

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Sport apucate de un sport cu cel mai bun amic( sau de jocuri LOL DOTA 2 cs go orice).

| Gabiiiiiii a răspuns:

Te poti apuca de sala cu un prieten.
Eu asa am facut printr-a 10a si trece foarte repede timpul. Pe la 1-2 vii acasa, pe la 4-5 la sala, vii pe la 7, 7:30, mancat si somn.