| ANAHsneaman a întrebat:

Spuneti-mi si mie un antivirus bun ce il pot descarca direct dar nu sa il cumpar.multumesc.

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Avast anti-virus.descarca-l gratuit de pe net, cu licenta.bafta! eu il am de 2 ani, si merge super.

13 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Bitdefender total security, de pe situl oficial, o luna trial! dupa o luna, cauti alt anitvirus si asa mai treci un an in legalitatebig grin

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Avast free edition e foarte bun

| costis a răspuns:

In general variantele free sunt incomplete. Eu am Avast si sunt multumit, doar ca incetineste putin primele 5 minute cat actualizeaza baza de date. Pentru pop-up trebuie sa ai browser bun. In cazul meu Mozilla.

| CrepăDulce a răspuns:

Incearca AVIRA. Mie imi merge bine cu el

| Irenexd a răspuns:

AVG Internet Security 2011 sa stii ca merge foarte bine - cel putin mie imi merge foarte bine si nu trebuie sa il cumperi doar il descarci si il instalezi! Succes!
Pa, pa

| lol2 a răspuns:

Incearca nod32 este foarte bun si nu consuma multe resurse...

| AnnyJonathann a răspuns:

Eu am AVIRA merge bine sper ca-ti va fi de folos

| david444 a răspuns:

Incearca AVG 2012 pentru mine e cel mai bun

| C94 a răspuns:

Avast,il descarci de pe internet,cam o data pe luna trebuie sa il reinstalezi,te anunta el cand expira perioada de proba, in rest nu ai treaba, merge foarte bine! Lasa-mi mesaj daca nu te descurci!

| Selena2008 a răspuns:

Avg 2012

| Loveisintheair2 a răspuns:

AVAST dupa cum spun baieti si NOD32

| papy123098 a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows/products/security-essentials
Il am descarcat si merge verry good.
In plus e de la Microsoft