| Child a întrebat:

Stie cineva cat costa un bilet de tren Craiova-Constanta? Vreau sa ajung la concertul lui Jessie J! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

85.7 RON

3 răspunsuri:
| pisicamoarta a răspuns:

Nam raspuns

| Petrica44 a răspuns:

Tip bilet:
Rezervare: - IR Tren 1822

Pret total: 85.7 RON

Trenuri pe ruta Craiova - Constanta
Rezervari hoteluri la cele mai mici preturi | Stiri Mersul Trenurilor
Vezi trenuri cu legaturi | Vezi rute de intoarcere | Vezi rute de intoarcere cu legaturi | Vezi linkul catre aceasta pagina
2 rute directe in data de 10/06/2012:
Pret bilet Rang Tren Statia Ora Durata Stationare Distanta Servicii Restrictii
Pret IR 1822 Craiova
Constanta 2:40
9:13 06h 33m 10m
14m 434 Km
Pret IR 13822 Craiova
Constanta 2:40
9:13 06h 33m 10m
14m 434 Km NU CIRCULA

Rovinieta, roviniete online | Bilete de avion, Vacante, Hoteluri
Legenda servicii tren

Clasa 1 Clasa 2 Dormit 1 Dormit 2 Cuseta 6 Cuseta 4 Restaurant/Bar
Bussines Exclusiv Bussines Standard Biciclete Catering

Legenda rang tren

IC Tren Intercity IR Tren Inter Regio R Tren Regio EN Tren EuroNight