| eduardo122 a întrebat:

Stie cineva cum pot pune la poza de profil la facebook o poza care o am deja adica sa imi pastreze like-uriile si comenturiile fara sa mai decupezi. Sa fie fix aceiasi poza?

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

Pai esti la tine pe profil, dai acolo la poza unde scrie "Update Profile Picture" sau "Schimba poza de profil" daca il ai in romana, si pe urma alegi una dintre pozele de profil, or sa iti apara altele decat cea pe care o ai, si iti zice acolo," vrei sa o folosesti din nou?" sau "Do you want to use this again?" si dai da, pe urma faci la fel cu poza pe care o doresti sa fie, de profil, doar asa se poate.
Sper ca te-am ajutat. Bafta happy

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca poza respectiva pe care vrei sa o pui ca pozade profil nu a mai fost niciodata utilizata, trebuie neaparat decupata.
Bft!

| TheAce a răspuns:

Click jos (pe negru) si Update Profile picture. Daca vrei insa sa iei o poza de pe timeline si sa o pui ca poza de profil, vei pierde like-urile pentru poza de profil.