| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri romanesti cu accesorii de fumat gen foite, grindere, etc? bongs.ro e bun?

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua
Eu iti recomand sa te lasi definitiv de fumat sa numai incerci absolut nimic
Fumatul e sinucidere curata, incetul cu incetul cu incetul o sa iti apara o gramada de boli
E un sfat nu te judec dar mai tarziu o sa-ti dai seama ca am avut dreptate ce ti-am zis sau care care ti-a mai zis, care iti vrea binele din cei apropiati tie nu eu un necunoscut
Sper ca te-am putut ajuta
Dumnezeu sa te ajute
Sa ai o zi frumoasa
Marius