| dantiberiu a întrebat:

Stiti cumva cauza urmatorului subiect, daca da.raspundeti pls
Deci:cand aveam uindows-ul precedent imi aparea dintr-o data un anumit chenar cara imi arata pasi .care duceau la instalarea unui joc, si anume Venetica.
Problema e ca in chenar scria cu niste litere foarte ciudate care nu puteati sa le intelegi .nu stiu daca era intr-o anumita limba sau daca erau litere incurcate intre ele (ce poate sa fie?)
Acum am reinstalat uindows-ul dar cu accelasi tip de sistem de operare si face la fel ...stiti cumva care e solutia? MERCI

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Nu are nimic windowsul tau, incearca cu alt kit
http://www.tinydl.com/games/58047-venetica-game-cracked.html