| Flöricicä a întrebat:

Stiu ca este o intrebare... avand in vedere ca toti stiu dar, ce este acela >photoshop:"laughing?

Răspuns Câştigător
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Buna:
acolo poti modifica poze,este un program de modificat poze ca photo instrument,photofunia, photoscape, dar cel mai bun este photoshop ultimul am auzit ca este photoshop CS5 eu am Cs4, si este foarte bun!
Pot modifica in poze,sa fac o persoana mai slaba,sa schimb culoarea ochilor, parului, hainelorhappy.si multe altele...
sper ca te-am ajutat:*
Funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Acolo poti modifica poze.

| LostHappiness a răspuns:

Este un program de modificat poze.

| TheNinthKoopa a răspuns:

Photoshop este un program foarte bun de exemplu pentru editat poze sau alte chestii, dar si foarte bun pentru desenat... cele mai multe wallpaper-uri se fac in photoshop ca sa iti dau un exemplu. am auzit ca daca ai Adobe phtoshop poti sa faci si GIFuri (poze animate) si s-ar putea sa fie unul din cele mai bune programe de desenat, editat, etc.
sper ca te-am ajutat!

| Rill a răspuns:

Photoshop este un program de editat poze.

| NuExista a răspuns:

Un program de modificat poze...

| M3HappyKid a răspuns:

Este un program unde poti sa editezi pooze in cele mai frumoase moduri plosibile:X
Il adorkiss
Pooop"-*

| wolfie182 a răspuns:

PhotoShop este cel mai bun program de modificat poze. Cu el poti sa modifici poze in cele mai frmx moduri posibile.
Sper ca te-am ajutat... Fundaa? happy