| 1Q a întrebat:

Sunt din Bacau si vreau sa dau sala pentru permisul auto si vreau sa stiu daca vineri e deschis. FUNDA urgent

Răspuns Câştigător
| justadream94 a răspuns:

E deschis pana la 16

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu la sala te programezi dinainte. Au program si vineri. Nu stiu la ce scoala vrei sa faci tu asta. Poate iti spuneam si programul de lucru.

| 1Q explică (pentru darrio2007):

La sala nu te programezi inainte crede-ma ca am mai dat-o de trei ori si nu m-am programatlaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru 1Q):

Ok.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai, in cursul saptamanii ar trebui sa fie deschis peste tot.

| KillaNoFilla a răspuns:

La mine in judet e deschi vinerea de la 9:00-14:00

| BJK1903 a răspuns:

Este deschis de Luni pana Vineri, de la 8:00 - 16:00(asa este la mine deschis in Braila), acum depinde de judet. Dar este deschis si vinerea. Sper ca te-am ajutat,,