| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai trimiteam SMS-uri cu urari de Paste la profesori, si am dat de profa de mate care e turcoaica.
Sa ii trimit mesaj, sau nu? Sunt intr-o mare dilema. laughing
Nu as vrea sa ma fac de ras.

Răspuns Câştigător
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Musulmanii nu sarbatoresc Pastele, chiar daca stau in Romania sau alte state.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i trimite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consider urarile prin sms de prost gust.
Un fel de spam.

| Morphines a răspuns:

Păi da. Doar trăiește în România acum, trebuie că face și ia parte din sărbătorile noastre naționele/internaționale. Îi poți compune unul în turcă, ar fi impresionată, o să te țină minte big grin

| Bella1love a răspuns:

Nu te faci de ras, scrie-i!

| RaduDanut a răspuns:

Salut,ii poti trimite. Poate va aprecia gestul happy