| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

TPU care profil este mai bun protectia mediului sau industrie alimentara? dar mai greu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu am facut protectia mediului si mi s-a parut usoara, in afara de practica. Mergeam si 4-5-6 ore prin padure sa ne explice denumirea florilor, arborilor etc.
Am beneficiat si de burse Erasmus si am plecat in Franta ( asta depinde de un factor :daca se semneaza un parteneriat cu alte licee/facultati din alte tari ).
Mai interesanta mi se pare industria alimentara, dar depinde ce iti place tie.
Important e sa iti bac-ul si sa-ti creezi un viitor happy