| byby66 a întrebat:

Unde trebuie sa intru pentru a face un hi5 si care sunt pasii? cine imi spune FUNDA

7 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Ca sa iti faci hi5 trebuie sas intri pe www.hi5.com
pasi sunt urmatorii:1.vei observa in partea dreapta o caseta deasupra careia scrie "Inscrie-te pe hi5″. In aceasta iti completezi datele care ti le cere acolo apoi apesi butonul acela portocaliu pe care scrie "Inregistrare".
2.Inainte de a da inregistrare trebuie sa completezi toate campurile, si la nume, si la prenume, si e-mailul care este id-ultau@yahoo.com sa iti pui o parola, sa alegi data nasterii si sa dai un click pe conditiile de furnizare.

| alynutza a răspuns:

Buna, uite aici http://welcome.haipa.ro/hi5/ funda?

| EX a răspuns:

Bah soro nici un hi5 nu stii sa faci? laughinglaughinglaughing

| Deea4u_2595 a răspuns:

Pai. dai pe google www.hi5.com
apoi dai aclolo sa iti faci cont
iti faci contul cu ce nume si parola vrei
apoi iti pui o poza de profil
si incepi sa iti pui poze
(poti sa scrii despre tine)

| Mihaela987 a răspuns:

Intri pe www.hi5.com sau uite aici : http://hi5.com/friend/displayHomePage.do si in stanga apare " inscrie-te pe hi5" si completezi ce iti cere acolo(nume, prenume. mail, parola, sex si data nasterii) si dai "inregistrare!" si gata.

ai grija.trebuie sa ai peste 13 ani

pa-pa:*

| FloriiHoran a răspuns:

Simplu! Intri pe www.hi5.com si este chiar in prima pagina trebuie sa-ti scrii ID`ul numele etc. Sper ca te-am ajutat!:)

| Skullder a răspuns:

Intri pe : http://hi5.com
Dai intrare
Completezi prenumele, numele, e-mailul, parola, selectezi sexul, data nasterii
In final, dai inregistrare :)