| hopelessbaka a întrebat:

Unul din vechii prieten ai bunicii este preot si din pacate aceasta a pierdut legatura cu el. Acum, cu venirea Craciunului, vreau sa ii fac o surpriza: vreau sa fac in asa fel in cat sa se intalneasca, si sa vorbeasca. ca pe vremuri, insa nu stiu unde sa-l gasesc. Cum am spus, el este preot, deci ar trebui sa merg la biserica unde el este. Aveti cumva idee unde ar trebui sa intreb sau cine tine evidenta cu bisericile si preotii lor? M-ati ajuta din suflet. Multumesc!

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Ai putea incerca la Mitropolie, dar imi e greu sa cred ca cineva va avea bunavointa sa te ajute. Incearca sa iei legatura cu cineva din zona in care este el preot, un alt prieten. Bafta! Si felicitari pentru gest! happy