| LuizaIoana a întrebat:

Urgent! Cum vad cine mi-a pus intrebari cu anonim pe ask fm? FUNDA, este urgenta.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Po poti sa stii cine ti-a adresat acea intrebare. Totusi, poti bloca din setari intrebarile anonime pentru a nu ti le mai adresa nimeni!

| daniel2588 a răspuns:

Pai e simplu, cand primesti o intrebare anonima, jos in dreapta la intrebare dai pe blocare, te duci la setari si dai la lista neagra, acolo iti arata utilizatorii pe care i-ai blocat big grin

| LuizaIoana explică (pentru daniel2588):

Am incercat si nu merge.

| daniel2588 a răspuns (pentru LuizaIoana):

Alta varianta nu este sorry

| Gaboreanu_Elena_1991 a răspuns:

Nu poți vedea cine ți-a pus-o, dar, poți da la setări și dezactivezi întrebările anonime iar așa cineva nu îți poate pune întrebări anonime happy
Funda? thinking