| Sophie300 a întrebat:

Va rog frumos ma ajutati si pe mine! Trebuie sa fac un texT argumentativ despre muzica pop... si habar nu am cum sa il fac.
VA ROG SA MA AJUTATI!
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei poti incepe cu radacinile muzicii pop si cu ma evoluat, nume de artisti trecuti si muzica lor si cum a evoluat si acestea happy
Funda?

| annabountii99 a răspuns:

Noi am facut in limba engleza. poti zice de pilda: de ce lumea prefera muzica pop si este stilul de amploare al momentului, argumente pozitive si cateva negative despre acest gen de muzica..intelegi? de ex:poti spune ca artistii canta bine, compun bine, mesajele sunt realiste, si sunt intelese de toata lumea, muzica pop are un mod distractiv de exprimare, etc...laughing
intelegi? FUNDA?