| Adelynutza05 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie cum se face un site?
Ca de exemplu clopotel si as dori sa-mi fac si eu unul
Dau si fundahappy

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Www.webs.com! e simplu:) eu am unul despre pisici :D Uite: http://totuldesprepisica.webs.com/

6 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai la clopotel intri pe site-ul lor si te loghezi. Daca vrei un blog, intri pe blogspot sau pe wordpress si de asemenea te loghezi. Blogul meu e:
http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

| anonymousxD a răspuns:

Paii este cam complicat sa-ti faci site. dar poti sa-ti faci blog. ca este gratis `...
De exemplu eu am avut foarte multe bloguri si inca mai am pe www.blogspot.com.
Sper ca te-am ajutat! :* siii Happy New Year!:)

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Trebuie sa intri pe un site de hosting (asa se numeste siteul care te ajuta sa faci un site) si trebuie sa platesti o anumita suma pe luna...si daca esti minor nu poti, probabil ca esti minorA adica fata de maxim 12 ani pentru ca ai poza cu gayu ala de bieber la profil si stai pe siteuri de gen clopotel si nu ai idee cum sa faci un site big grin FUNDA?

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

WWW.Webs.com nu este cel mai bun site...nu poti sa tragi foloase din el si siteul clopotel are.RO la urma asta insemna ca nu este facut cu un site de hosting de rahat ca www.webs.com

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Ee.si da ca ai 11 oricum am spus maxim 12 ani tongue dar ce bine ma pricep la...cum as putea sa spun...la observarea varstelor si genului doar din ce spun