| Cipri99 a întrebat:

Vreau sa cumpar un joc de pe magazin play, dar nu merge decat daca ai card?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.starco mmand.scgame&hl=ro
Dar nu merge cumva cu paypal sau ceva de genu?

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Iti trebuie card + cont sau ai putea descarca de pe pc "numele jocului cu terminatia.apk" apoi sa il copiezi pe telefon si il instalezi. Dar ai nevoie neaparat de card pentru telefon!

| AlinG5 a răspuns:

Ca sa poti cumpara un joc de pe magazin play trebuie sa ai neaparat card + cont. Nu se poate prin mobil.