| darkhell217 a întrebat:

Vreau sa fac jocuri pentru ps2, cu ce program le-as putea face? gasesc sa descarc jocurile dar nu am facut niciodata jocuri pentru ps2, careva?

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

E usor, folosesti imgburn, presupunand bineinteles ca PS2-ul tau e modat.Introduci DVD-ul, dai: Write Image File To Disk, apoi file, browse, selectezi imaginea ISO si dai burn.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti mearga jocurile facute pe calc pentru. ps2 iti trebuie un Cip in PS2. nu stiu sigur cat coasta dar in jur de 1 milion lei vechi

| samir009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat ma costat pe mine tonguetonguetongue:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac jocuri pe ps2 cu alcohol are optiunea sa le faca pentru ps2 a-mi face dvd-ul mi-l citeste si cand intru in el ramane imaginea neagra si numai face nimic ce se intampla e modat sau nu? ca nu stiu doar ce l-am primit din alta tara?

| Eu23232 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi dupa ce am dvdu cu jocu pe ce dau in alcohol sa mearga dvdu pe ps2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o consolo slim doar ce am promito si nu stiu daca e modata fac dvd-uri cu jocuri pentru ea fac cu alcoholul 120 si are optiunea aia sa le fac pentru ps2 si le fac a-mi citeste dvd-ul si cand vreau sa intru in el nu intra ramane imaginea neagra e modat sau nu sau nu fac ew jokurile bine

| samir009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vreti sal modati se paoate si de pe net scrieti asa swap magic downloadatil si luati programu si il ardeti cu ultra si-o va treabuie o memorie sa puneti in el si dupa aiea puneti dvd si iti arata ce vrei sa itit supoarte consola s si u pui un film dvd sau un dvd de jocuri ata multumes dar eu vrea sa invaat si eu cum e face cd ps2 am consola modata

| Eu23232 a răspuns:

Auziti si cu alcohol cum fac? dupa ce am dvdu cu jocu?

| Eu23232 a răspuns:

Dupa ce instalez alcohol si am dvdu cu jocu pregatit pe ce dau sa mearga pe ps?

| samir009 a răspuns:

Cu cu ultraiso