| maryans1010 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda de 515 lei pe mediadot, transportul va fi gratuit?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Livrarea comenzilor in afara Bucurestiului care depasesc 299 RON (inclusiv TVA) si cantaresc maxim 4 kg se face GRATUIT in cadrul retelei de localitati Urgent Curier. Pentru coletele care depasesc 4 kg se percepe o taxa suplimentara de 1 RON/kg. Reteaua de localitati unde Urgent Curier nu percepe taxe suplimentare o gasiti aici: https://www.urgent-curier.ro/articol/162/agentii-teritoriale