| Agoraphobia a întrebat:

Vreau sa trimit un colet prin posta (pana in 5kg) in strainatate. Imi puteti explica cam ce ar trebui sa fac? Care e procedura, care sunt costurile?

3 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna ziua Agoraphobia. Depinde foarte mult ce contine pachetul care doriti sa il trimiteti si la ce distanta. Eu recomand Posta Atlassib. Sunt accesibili ca pret. Sper sa nu fiu penalizat pentru reclama. Multumesc.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Costul pentru 1 kg este in jur de 1 euro in functie de continutul coletului. O zi buna.