| iintunericul a întrebat:

Vreau si eu ceva sit-uri unde pot incarca diferite fisiere si sa le pot trimite prin link direct,
vreau sa incarc pozele de la banchet si sa le trimit la colegi prin link direct
dau funda!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pe imgur pozele sunt publice. Daca vrei sa le trimiti separat sau intr-o arhiva, poti folosi serviciul wikisend. Se va genera un link de descarcare pentru fiecare poza sau pentru arhiva, dupa caz.

| Made_Self_1995 a răspuns:

Incearca aici http://api.hostinger.ro/redir/4097043 iti poti crea propriul tau web site cu galerie foto absolut gratuit.

| Balan_Alex_1991 a răspuns:

Http://imgur.com/ Dai acolo la upload image si linkurile in dreapta vor fi dupa