| Alexandra_5760 a întrebat:

Vreau si eu niste statusu'ri de invidie, smechere si >funny!:d<
Peste 20 de stsusuriiil; x. Dau [fundaaaaaaa; x]"'!

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Nimeni nu vrea sa spuna,nici in rau,nici in gluma

Faptu' ca uneori nu mai gasesc scapare

Cand se-aduna chestii care te marcheaza,si pana la urma

Ii tragi dupa tine pe toti care iti intind o mana.

Nu exista grup de prieteni doar grup de ajutoare

Nu exista moarte doar cea mai simpla cale de scapare.

ZambeSte, traieSte`. invata Sa Speri`. doreste, iubeste`. ai grija Cat Ceri` love struck

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar, si impresii de star "avec moi, ce soir"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •
Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

Fa ce trebuie' sa faci,ca stii ca o sa ajungi dincolo de nori,
Cineva ti-a dat aripi dar te-a lasat sa inveti singur sa zbori.
Ai succese ce te coboara si infrangeri ce te inalta,
Viata o intelegi privind inapoi si o traiesti privind in fata...

E prea usor sa faci rau,iar tu ai ales calea mai grea,
Iti vezi propria ta valoare dupa invidia altora...
Stii ca ai drumul tau pavat cu sperante si multe vise...
Focul din tine te face sa vezi si cu luminile stinse...

Dac-ar fi ceva pe lume
De care mi-ar fi dor
Ar fi ochii tai albastri
Ce-mi dau aripi sa zbor

~! Sunt Fericita,Dar Nu o SpUn love struck.E Prea Dureros peNtru Altiilove struck!~

The sky cry,I see you cry, I cry
Even the sound
We both fly
We reach the end
Goodbye my love and my friend

Spun ca nu-mi pasa, mie imi pasa sa stii
Spun ca plec azi, da' o sa ma-ntorc intr-o zi
Spun ca nu mi-e dor, sincer mi-e dor
Spun ca sunt ok, cand de fapt nu-mi e usor

Sper ca te-am ajutat. Pupici. happy

13 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

"vreau să mă împuşc". Ce zici de ăsta?^_^

| bunny112 a răspuns:

Statusu'ri de invidie, smechere si >funny

http://www.statusuri-mess.com/......mestecate/

| SimonaSymo a răspuns:

INVIDIE
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare .

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat ...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati,care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava! ...
sper sa te ajute ...
" Numai dupa invidia si rautatea celorlalti iti poti da seama de propria ta valoare! "
"Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul."
Invidia este ura faţă de superioritatea altuia.
Invidia este pedeapsa ce se biciuieşte singură.
SMECHERE
viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Cele mai smechere statusuri de mess:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?

Si mai multe statusuri smekere:

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

Membru al asociatiei nationale "mieii fiorosi"

join the dark side… we have cookies .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd . .caut acul in carul cu prosti . !brb cand gasesc unul

catSeLush cU` paLu` cLtS.
te-am muShcat de poponetS.love struck

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un fok
Sunt o diva shmechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac spritz pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smekere

invisible (only stupid people can see me) .

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to,me don’t kiss me…if u kiss me,don’t fuck me…if u fuck me…DON’T STOP .

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

I was born intelligent! Education ruined me… .

Under My Desk statusuri smechere

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smekere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc. .

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile" .

join the dark side…. we have cookies .

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie .

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foamae…. .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Cine nu ma inghite … Sa ma suga .

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe totzi! .

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o .
Prea dulce ca sa fiu light .

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir,din ochi iesea un viermisor,aveai in spate un topor!laughing .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .
DND….ca….BRB .

Nu invata niciodata un porc sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc .
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it. .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati smug .

Sibiu, capitala culturala europeana, saluta provincia bucuresti! .

FUNNY
Vaca portocalie la brutarie: as dori doua franzele albastre.

Brutarul: ne pare rau, nu avem decat baghete verzi.

Fiecare cu umorul lui. Macar aici sa nu tinem cont de reguli.
01. Cioc-cioc ! - Cine-i ? - Berea ! - Intra !
02. A gresi este omeneste… totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste…
03. A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS !
04. Abia astept sa apari pe mess…
05. Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu.
06. Acuma m-am trezit ! Pa, ma culc…
07. Alti numara cate stele is, da io cate nu-s... "
08. Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut ! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit !
09. Am luat o razna… promit sa o dau inapoi…
10. Am un cap perfect patrat !
11. Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
12. Arati asa de bine, incat era sa fac infarct!
13. Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acuma citeste fara animale...
14. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...
15. ATENTIE daunez grav sanatatii !
16. Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti.
17. Ballentine`s Day !
18. Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta !
19. Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari…
20. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!
21. Beau bere… sa-l fac spritz pe Jack Daniel`s
22. Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…
23. Brb, particip la olimpiada "100 de metri mers de alcoolist".
24. Buna ziua!Compania DUREX va anunta ca nasterea dumneavoastra a fost cauzata de o eroare tehnica. NE CEREM SCUZE!
25. Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat…
26. Busy…fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul.
27. Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !
28. Calare... pe situatie!
29. Cand am sa ma fac mare, vreau sa ma fac macara…
30. Cand e cald judec la rece….berile!
31. Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist...acuma m-am zgarcit...ii arat doar un deget.
32. Cateodata stau si ma gandesc daca eu intradevar pot gandii…
33. Caut cu lumanarea... gasesc aproape orice !
34. Caut loc pentru. cershit...cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig !
35. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara !
36. Ce dai bah, nu stii sa-njuri ?
37. Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic !
38. Ce statusuri aveti fratilor , v-ati facut cu totii filozofi ?
39. Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal...
40. Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
41. Cine vrea plictiseala? o da eu pe gratis !
42. Cine`i harnic si munceste, are tot ce vrea. Cine`i prost si leneveste, are tot asa...
43. Coafez gaini...pret avantajos .
44. Copil tembel...pierdut borcan zacusca...
45. Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?!
46. Cu coasa printre vecini...
47. Cum mata sa spui ca portocala are gust de branza topita?
48. Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa…
49. Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis…
50. Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza…
51. Daca as avea SuperGlue... as lipi ID`ul tau cu al meu... sa fim impreuna si pe net ! happy
52. Daca dragoste nu e...atunci facem.
53. Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete , sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi !
54. Daca esti invizibil, poarta-te ca atare !
55. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
56. Daca nu reusesti din prima, adio sarituri cu parasutaaaaaa...
57. Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…
58. Daca toate masinile vin spre tine esti pe banda gresita !
59. Daca vrei sa afli valoarea banilor, încearca sa te împrumuti.
60. De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori !
61. De ce taci ba?
62. Din motivul lipsei de bani si pentru ca Veronica ii facea fite, Eminescu intra intr-o perioada pe care mi`e rusine s`o spun
63. DND - bunica la calc isi verifica mailu (Oo)
64. Do not disturb connecting. LOVE IN PROGRESS.
65. Don’t be sad don’t feel blue Frankenstein was ugly too!
66. Don’t play stupid with me I’m better at it
67. Dus cu pluta revin pe conducta
68. Dus. peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung...
69. Du-te tare vino lent si mai zici ca n-am talent !?
70. Ea: Da.
71. El :Hey estinoua(9) pe aici?
72. El: Nu vrei sa fi sasele(6) meu?
73. Enervez in rate lunare!
74. Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o
75. Esti singura de 14 februarie? nu ai un partener care sa-ti ofere un cadou pufos, sa iti dea o floare, sa iti ofere pasiune, tandrete, sa iti spuna ca te iubeste, sa iti spuna la multi ani? .TAIE VENA...
76. Eu nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare minut
77. Eu sunt dovada vie ca omul poate traii fara creier !
78. Fac cinste plateste vecinu!
79. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala
80. Femeia ta sta langa tine din lipsa de imaginatie !
81. Fetele cumintzi scuipa fetele rele inghit.
82. Fetele imi bat in geam / nu aud am termopan…
83. Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan!
84. Frek menta on-line !
85. Game Over
86. Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today?
87. I dont think, I just drink !
88. I started out with nothing and I still have most of it! .
89. I was born intelligent! Education ruined me…
90. I will see you again but not yet. Not yet !
91. I`em ãuei pliz weit !
92. I`m the best so fuck the rest !
93. I’m mobile ca n-am pc
94. Ia zi fa, iti iau o cola?
95. Imi infig cuie in plamani.
96. In afara de ceva mai ai de zis si altceva?
97. In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice !
98. In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume daca nu ma vad printre iei ma duc la munca!
99. Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste
100. Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc…
101. Inchiriez camera la doua fete incadrate cu un singur pat.
102. Inot pe apa sambetei
103. Intel inside, Idiot outside
104. Inteligenta este o boala pe care nu multa lume o are ! Esti contagiat?
105. Inteligenta ma urmareste dar eu sunt mai rapid
106. Intr`o lume undeva unde toata lumea bea...
107. Invata din greselile parintilor tai foloseste metodele contraceptive…
108. Iti place sa fii mângâiat? Sa fii atins si sa fii pipait? Si sa fii încins? Îti place respiratia celuilalt lânga urechea ta? Sa îti respire pe gât sau pe fata? Îti place sa încerci pozitii noi? Sa începi rece si sa sfârsesti cald si transpirat? Atunci mergi cu Maxi-Taxi !
109. Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni…
110. La femei e ca si la fotbal. dai si pleci .
111. La munca, in chilotzi ?!
112. La o zgura de aer !
113. Lasa un mesaj pe propriul tau risc!
114. Lasati femeile sa vina la mine
115. Le stiu pe toate da-s maritate!
116. Ma cheama Bogdan, dar prietenii imi spun BA!
117. Ma culc la ora 22:00 , ma trezesc la ora 6:00 , nu beau , nu fumez , nu ma droghez , nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie.hmmmm
118. Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos…
119. Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
120. Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel ce-si tine gura !
121. M-am suit pe telegraf sa-mi scutur fusta de praf politaiul m-a vazut, m-a certat si m-a batut !
122. M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri m-am gandit ca ce sa caut io sambata la lucru cand duminica e zi libera ?! "
123. Mama prostilor e mereu gravida !
124. Mare e gradina ta damne, si mereu isi muta gardul !
125. Merg pe gard, ma tin de drum, dau cu caini in bolovani, sa ma apr de dusmani…
126. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa
127. Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina
128. Mi-am aprins becu sa sting lumina…
129. Mi-am luat de curand BMW X5 si l`am tunat pana l-am facut ARO !
130. Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru
131. Mi-esti amica iti sunt amic ce zici te scot la un suc la plic ?
132. Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…
133. N-am nici o problema cu alcoolul ?! beau, ma imbat, cad pe jos... nicio problema !
134. Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort crying si nici eu nu ma simt prea bine
135. New status message…
136. Nu am bani d status i-am keltuit p avatar
137. Nu am probleme sau semne de dependenta. am castigat intr-un capac de bere. experienta!
138. Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint laughing
139. nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT
140. Nu furati ! Parlamentarii nu suporta concurenta!
141. Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "
142. Nu mai intrati pe mess , o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici
143. Nu sunt complet inutil, cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii…
144. Nu sunt? Cautati-ma pe Google !
145. Nu te baga in lumea drogurilor… suntem si asa destul de multi
146. Nu-l inteleg ce ghinion are
147. Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud...
148. Nu-s….cauta-ma in dictionar!
a. femeie trebuie sa faca 70 de lucruri: 69 si cartofi prajiti !
b. gaina avea 2 picioare.in special pe stangul…
c. oaie. doua oi. trei oi.uite si magarul!
d. sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
e. tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
f. zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore !
149. Oare ce vroiam sa scriu la status?
150. Opriti Planeta, vreau sa cobor…
151. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu !
152. Out of my mind, back in five minutes
153. Pap un mar, daca vedeti "idle" prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat.
154. Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…
155. Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa!
156. Pierdut prin gandurile fetelor, pentru a ma gasi dati search …
157. Pierdut tractor !
158. Plecat. daca nu sunt la paine, cauta-ma la oua .
159. Pot sa iti iau ceva de baut sau iti dau banii?
160. Prietenii falsi sa imi dea un Buzz astazi fac prezenta
161. Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat…
162. Raspund greu , insistati!
163. Saracia ma impinge sa dau mailuri la Avicola Bacau si sa-i intreb daca nu cumpara si cocosei de marimea XXL - mi se raspunde ca e mult prea batran !
164. Scuza`ma... am observat ca nu m`ai observat!
165. Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine!
166. se gasi unul sa mute capatul mai incolo…
167. Sex instructor, first lesson free!
168. Shogorii stiu ce si cum laughing
169. Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita…
170. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
171. Sper sa prinzi muste la vara
172. spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta
173. Stinge lumina, mai lasa doar o raza,trage cortina. si sa ne facem varza.
174. Stire de ultima ora: Posta Romana a retras de pe piata timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai stiu pe ce parte sa scuipe
175. Strada se traverseaza oricum si pe oriunde, toata smecheria e sa tzii ochii inchisi…
176. Sunt 2 tipuri de oameni: Eu si cei cei care vor sa ajunga la fel ca mine!
177. Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata…
178. Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ?
179. Sunt mai mult decat Stepped Out… sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!
180. Sunt perfect sanatos... mi-au spus vocile !
181. Tanar , chipes , cu bani multi , mashina scumpa caut status...
182. Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion!
183. ti-ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita...
184. Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
185. Too fucking busy...or viceversa ...
186. Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat politia !
187. Treaba lui Dumnezeu este sa va ierte. A mea este sa va aranjez intalnirea!
188. Trece lebedele-n zare... eu ma uit, ele dispare...
189. Tuturor celor care au aruncat cu pietre in mine.MULTUMESC.cu ele mi-am construit castelu'.
190. UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL…
191. Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere.Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste…
192. Unde's doi placerea creste.winking
193. URGENT ! schimb Caiet A4 cu Audi acelashi model, rog seriozitate !
194. Va doresc o zi buna! Ceea ce nu cred
195. Vad voci…
196. Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii
197. Viata e atat de oribila... de cand te cunosc.
198. Viata e prea scurta ca sa bei un vin prost
199. Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni
200. Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia!
201. Voi radeti toti de mine ca sunt diferit , iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
202. Vopsesc lampile de la T.V …. poate o sa vad color !
203. Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM !
204. Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?
205. When I go la brat cu tine Ma simt very magulit Caci are looking toti la mine Oh, I`m so, so fericit.
206. You are totul pentru mine And i want sa ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Caci we nu ne potrivim…

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

si acum, citeste de jos in sus scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti. merita citit
Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci mishto de mine
Fac un loc si pentru tine

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla.Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))
Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!
esticelmaiprostomdepelume cine nu se crede sa dea un vot plzzz

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

asteaa is funnybig grin acum smechere urmeazasmug
Incepem cu aceste statusuri smechere de mai jos:

viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Cele mai smechere statusuri de mess:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?

Si mai multe statusuri smekere:

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

Membru al asociatiei nationale "mieii fiorosi"

join the dark side… we have cookies .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd . .caut acul in carul cu prosti . !brb cand gasesc unul

catSeLush cU` paLu` cLtS.
te-am muShcat de poponetS.love struck

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un fok
Sunt o diva shmechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac spritz pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smekere

invisible (only stupid people can see me) .

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to,me don’t kiss me…if u kiss me,don’t fuck me…if u fuck me…DON’T STOP .

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

I was born intelligent! Education ruined me… .

Under My Desk statusuri smechere

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smekere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc. .

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile" .

join the dark side…. we have cookies .

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie .

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foamae…. .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Cine nu ma inghite … Sa ma suga .

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe totzi! .

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o .
Prea dulce ca sa fiu light .

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir,din ochi iesea un viermisor,aveai in spate un topor!laughing .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .
DND….ca….BRB .

Nu invata niciodata un porc sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc .
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it. .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati smug .

Sibiu, capitala culturala europeana, saluta provincia bucuresti!

acum si alea de invidie
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daq esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi ,imi dai importanta…cand ma copiezi,imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i . _|_ la t0tsi kre auu vrt s` ne traga inap0i!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur
M-am nascut sa fac fitze,nu sa le suport pe'ale altora
[:j] niciodata nu e prea tarziu!toate tre' sa le incerci,incearca-le pe viu!cand toate javrele se prefeac ca stiu .ridica doar degetul mijlociu _||_ [t,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri] hai ca e divin
Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fitze MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faka

FunDAsmug?

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

si acum, citeste de jos in sus scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti. merita citit
Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci mishto de mine
Fac un loc si pentru tine

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla.Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))
Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!
esticelmaiprostomdepelume cine nu se crede sa dea un vot plzzz

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

asteaa is funnybig grin acum smechere urmeazasmug
Incepem cu aceste statusuri smechere de mai jos:

viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Cele mai smechere statusuri de mess:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?

Si mai multe statusuri smekere:

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

Membru al asociatiei nationale "mieii fiorosi"

join the dark side… we have cookies .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd . .caut acul in carul cu prosti . !brb cand gasesc unul

catSeLush cU` paLu` cLtS.
te-am muShcat de poponetS.love struck

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un fok
Sunt o diva shmechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac spritz pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smekere

invisible (only stupid people can see me) .

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to,me don’t kiss me…if u kiss me,don’t fuck me…if u fuck me…DON’T STOP .

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

I was born intelligent! Education ruined me… .

Under My Desk statusuri smechere

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smekere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc. .

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile" .

join the dark side…. we have cookies .

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie .

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foamae…. .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Cine nu ma inghite … Sa ma suga .

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe totzi! .

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o .
Prea dulce ca sa fiu light .

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir,din ochi iesea un viermisor,aveai in spate un topor!laughing .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .
DND….ca….BRB .

Nu invata niciodata un porc sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc .
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it. .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati smug .

Sibiu, capitala culturala europeana, saluta provincia bucuresti!

acum si alea de invidie
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daq esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi ,imi dai importanta…cand ma copiezi,imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i . _|_ la t0tsi kre auu vrt s` ne traga inap0i!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur
M-am nascut sa fac fitze,nu sa le suport pe'ale altora
[:j] niciodata nu e prea tarziu!toate tre' sa le incerci,incearca-le pe viu!cand toate javrele se prefeac ca stiu .ridica doar degetul mijlociu _||_ [t,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri] hai ca e divin
Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fitze MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faka

FunDAsmug?big grinbig grinbig grin

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

si acum, citeste de jos in sus scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti. merita citit
Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci mishto de mine
Fac un loc si pentru tine

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla.Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))
Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!
esticelmaiprostomdepelume cine nu se crede sa dea un vot plzzz

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

asteaa is funnybig grin acum smechere urmeazasmug
Incepem cu aceste statusuri smechere de mai jos:

viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Cele mai smechere statusuri de mess:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?

Si mai multe statusuri smekere:

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

Membru al asociatiei nationale "mieii fiorosi"

join the dark side… we have cookies .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd . .caut acul in carul cu prosti . !brb cand gasesc unul

catSeLush cU` paLu` cLtS.
te-am muShcat de poponetS.love struck

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un fok
Sunt o diva shmechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac spritz pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smekere

invisible (only stupid people can see me) .

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to,me don’t kiss me…if u kiss me,don’t fuck me…if u fuck me…DON’T STOP .

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

I was born intelligent! Education ruined me… .

Under My Desk statusuri smechere

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smekere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc. .

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile" .

join the dark side…. we have cookies .

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie .

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foamae…. .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Cine nu ma inghite … Sa ma suga .

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe totzi! .

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o .
Prea dulce ca sa fiu light .

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir,din ochi iesea un viermisor,aveai in spate un topor!laughing .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .
DND….ca….BRB .

Nu invata niciodata un porc sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc .
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it. .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati smug .

Sibiu, capitala culturala europeana, saluta provincia bucuresti!

acum si alea de invidie
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daq esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi ,imi dai importanta…cand ma copiezi,imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i . _|_ la t0tsi kre auu vrt s` ne traga inap0i!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur
M-am nascut sa fac fitze,nu sa le suport pe'ale altora
[:j] niciodata nu e prea tarziu!toate tre' sa le incerci,incearca-le pe viu!cand toate javrele se prefeac ca stiu .ridica doar degetul mijlociu _||_ [t,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri] hai ca e divin
Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fitze MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faka

FunDAsmug?big grinbig grinbig grin tee rooog dami fundiitzaa si iti raman datoare

| SiLvEr1337 a răspuns:

DnD nu vezi ca am la status BrB
Chiar nu imi pasa ce ai sa imi spui
DnD ma dau cu sania in frigider
Sunt onlyne daca dai buz vezi muri in 3 zile
You can liva without me?
Sunt onlyne da nu prea
Am o intreba intrebatoare care intreaba intreband cF. ****
La adresa voastra de mail scrie email :none
Te *** in garaj, te duc la gara rolling on the floor
Hai mai da-ma in aia a mea

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Fac cinste plateste vecinu! "
Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
Du-te lent si vino... http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| BoomBoomToxic a răspuns:

Uite kteva.nu cred ca's ceea ce cautzi dar.

Imi Placee ` ● Sa Fac ` tot ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` ` Bine :* ` Sau Rau ` O fac In ` :* Felu ` Meu ●"

Cea mai tare zi! Am vazut o bronto-vaca!

Sunati la numarul 0768 pentru a dona putina inteligenta pentru (numele ei/lui)Qul ei este ingrijorator de scazut, are mare nevoie de dumneavoastra!

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

E simplu să spui: "Asta e viața!". Am avut senzația că pierd, nu-i nimic e doar senzația.

Am 1000 de fete. Una pentru prieteni. Restu` pentru zdrentse.

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

CE ESTE PUMNUL? pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti
pune intrebarea MAI VREI?

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...winkingwinking:X:X

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare.

M-am nascut sa fac fite, nu sa le suport pe'ale altora big grin

Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fite MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faca

atatea am sad

| anita_2612 a răspuns:

Și ține minte, o fată lovește prin fapte, nu prin cuvinte...hee hee

| Boxierul_Cristy_2000 a răspuns:

Vreau si eu stasuri de mafiot