| ZuBby a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fratie. cei mai buni prieteni etc. cele mai frumoase funda:X

3 răspunsuri:
| AdryanG a răspuns:

Du-te si tu cu amicul tau la o bere, faceti o fisa sau daca ai masina pleaca cu el la discoteca impreuna cu 2-3 fete

am un prieten de 20 de ani simereu merg cu el cu amsina la discoteca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la bine si la greu el e tot fratele mew

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Etichetează fotografia
Fă clic pe feţele oamenilor pentru a-i identifica. Am terminat de etichetat
Introdu orice nume sau etichetă:
Fotografii de profil
De Luisa Palanceanu · 9 din 227
Etichetează această fotografieAm terminat de etichetatDistribuieDescarcă la rezoluţie mareAdaugă ca fotografie de profil
Şterge această fotografie.

În această fotografie:
Adaugă o descriere
Nu ma CunoaSte nimeni mai Binee deCat tinee!winkingTe uiti in Ochii mei.Si stii ca nu my`e bYnestraight face.Mai rar Asa FratiE sinCeraa si Curataa:X Eu mai PreSus de Tynee Nu am pus nimic Vrodatalove struck

si la bine si la grew raman in spatele taw