| madalina960 a întrebat:

1.cum sa votez pe stardoll
2.cum sa fac bani pe stardoll
3.cum sa imi cumpar haine gratis pe stardoll

3 răspunsuri:
| AnyAnA99 a răspuns:

1.cum sa votezi---pai daca dai la casa cuiva sau la scenery sau la album iti apar jos in dreapta niste stele si dai acolo de cate stele vrei...si daca vrei sa votezi o stardoll sau niste haine de stardoll dai la my acount la play and earn si gasesti acolo clic si iti apare acolo in nste poze intr-una fashion disign si arata o roche si poza din dreapta ei arata o stardoll

2.din vot(faci ce am spus inainte )

3.nu prea sunt haine pe gratis decat o roche galbena pentru super staruri.cel putin eu decat pe aceea am vazut-o. Uneori mai primesti haine cadou

| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

3.Poti sa dai pe www.underneathstardoll.com si acolo o sati explice cum poti sa-ti haine gratis.

| Etelca a răspuns:

Intra pe www.stardollswan.blogspot.com,acolo au multe lucruri gratsi si chiar foarte frumoase!