| OoOAlexandruOoO a întrebat:

7 Days to die este free sau trebuie cumparat? In caz ca este free pot sa joc doar eu cu un prieten?

4 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Jocul nu este free. Daca tu si prietenul tau aveti aceeasi versiune de 7DTD o sa puteti juca doar voi doi.

| Camper32 a răspuns:

Nu este free trebuie cumparat, daca ar ti l-ai cumpara da ai putea juca cu un amic deal tau

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Trebuie cumparat, dar daca downloadati aceeasi versiune de pe tpb cu multiplayer atunci veti putea juca... si sa-mi ziceti si mie... vreau si euwinking