| Catalin_Pop_1987 a întrebat:

82.79.101.139:25565 server minecraft fain.Nou-deschis.Intrati si punti ca v-a adus Fakeru2014. Daca intrati pe server faceti activitate si aduceti playeri veti primi grad.

Răspuns Câştigător
| Antonies a răspuns:

Deci, Asta nu e intrebare e RECLAMA!

Site-ul TPU nu este facut pentru reclama este facut pentru intrebari.

1 răspuns:
| Vidacu69 a răspuns:

Serios frate? Ai profitat de TPU pentru face o reclama? TPU este pentru intrebari si raspunsuri, nu pentru reclame de sv, daca nu ai nici o intrebare nu mai posta dastea...Ai fi putut sa pui o intrebare iar la sfarsit sa lasi si sv....nu fi egoist straight face