| anonim_4396 a întrebat:

A aparut GTA 5? Ce metine sa ma mai joc? Imi da crash minecraftu! De unde pot descarca GTA 5! Cine imi da un cont de minecraft, dau funda! Va rog cine s-a lasat de ----- sa imi dea mie contul! Cum instalez coduri pe Counter Strike? De unde pot lua Gta 5 gratuit si fara virusi? Cine imi face si mie un cont de minecraft? De ce nu merge sa intru pe servere la minecraft? Chine jca s i cu maine Maincreft, va deu diamonde! Cum fac server de metin?

If you now what i mean...

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Ai turbat man, ai luat droguri ce scrii asa ca disperatu? GTA V a aparut doar pe old gen (xbox 360 si ps3), apare in octombrie-noiembrie pe pc si next gen. Si daca vrei iti voi da eu gta 5 fara vrusi cand o aparea peste vreo 1 luna jumate sau 2.

| anonim_4396 explică (pentru anonimguy3):

Ma refeream la ce s-a transformat acum categoria aceasta...
Numai intrebari ca acestea gasesti! Inainte erau intrebari serioase, dar acum...

| cornelmircea1980 a răspuns:

Da a aparut gta5