| rap4us a întrebat:

A aparut wrestling 2011 pentru pc?

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Pentru PC este WWE Raw Ultimate Impact 2011, dar nu este nimic pe langa Smakdown vs Raw! In schimb poti emula jocul folosind PCSX2, cum s-a spus si mai sus! Succes!

3 răspunsuri:
| JT a răspuns:

Nu se va face pe PC pentru ca cei de la THQ nu vor sa-l faca pe PC! Versiunea din 2006 a fost un big fail si de atunci nu se mai face pe PC!

| unknownn a răspuns:

A aparut pe PS2...dar se poate emula pentru PC foarte usor...dar daca n-ai un quad core de 2 ghz +2, 3 gb ram+Placa video nVIDIA 8800 cel putin slabe sanse sa-l joci cu toate detaliile grafice la maxim.

| victor_2113 a răspuns:

Nicioadata nu se va face SvR pe pc(Original nu emulat)! SvR e doar pe console si e cel mai fain si mai realist joc cu wrestling...