| Bryan9893 a întrebat:

A jucat careva last of us? Cu un laptop de 2800lei oare as putea sa il iau am 8gb ram? Ce jocuri mai faine stiti asa sa nu necesite o capacitate foarte buna de functionare, wwe 2k23 credeti ca ar merge cu intreruperi? 64 bit rezolutia 1600.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu va merge Last of Us cu acel laptop! Pentru mai multe jocuri trebuie sa zici ce procesor ai: tot ce scrie in dreptul procesorului si ce placa video ai! Rami ai zis si din start iti spun ca e foarte putin pentru jocurile iesite recent! Trebuie sa ai 16 Gb rami!