| SmoKez a întrebat:

Acum 1 zi mi-am facut server de samp insa ma descurc tare greu cu adaugarea comenzilor. Nu prea reusesc sa inteleg tot si cum sa creez comenzile gen : /viata sau /buyvip, /buyadmin, /acmds, etc. Daca puteti, va rog explicati-mi cum pot creea comenzile dorite sau daca stiti cumva, va rog, dati-mi un link sau ceva de unde pot pune in PAWNO comenzile gata facute. Multumesc!

1 răspuns:
| Zecalix a răspuns:

Daca te-ai apucat tata sa-ti faci server de samp trebuie sa stii sa scriptezi calumeawinking.