| anonim_4396 a întrebat:

Agar.io - Ce inseamna "Mass Boost" si " XP Boost"? La ce te ajuta daca le cumperi? Si cum pot trimite un "virus" (bulina aia verde)? Funda pentru cel mai detaliat raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alex291201 a răspuns:

Pai ''Mass Boost'' = ajuta la cresterea ''bulinei'' mai rapid.
iar ''XP Boost'' = cresti nivelul mai repede.
Cat despre cum poti trimite un virus spre alt player trebuie doar sa ii dai ''Feed'' adica sa apesi ''W'' spre acel virus pentru a il trimite spre cealalta bulina/player. sper ca te-am ajutat!