| AvalohAlyn a întrebat:

Ai bagat vreodata bani reali intr-un joc online? In ce joc? Si pentu ce ai bagat? Ce avantaje ati avut?
De exemplu eu am bagat bani in jocul online pe browser OSM(Online Soccer Manager).
Voi?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Da, metin2 si tanoth. In metin2 pentru drop mai mare iari n tanoth pentru un mount. Nu am avut avantaje prea mari.

| RainmakerX a răspuns:

Eu unul nu am bagat bani in vreun joc intrucat consider ca te poti distra destul de bine si gratis.
Totusi... daca o luam asa...au bagat altii pentru mine bani in League of Legends *cam 100 de ron in total* si nu vad cine stie ce avantaj doar ca arat mult mai cool acum.

-i-am primit cadou

Bafta!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Am bagat fiindca imi placea si ma simteam foarte bine jucandu-ma.nu regret ca am bagat bani pentru ca m-am distrat si am fost printre cei mari cand am facut asta kk.

| Valentin15 a răspuns:

Dude am bagat bani in cs go apoi pe case-uri pe key
De si nu te sfatuiesc deoarece cateodata pierzi pani aiurea ca castigi numa arme Shit