| FauK3 a întrebat:

Ajutati-ma la Rome:Total WAR! Deci vreau sa bag coduri(nu vreau sa vad posturi gen bai codatule dar ti-e asa greu sa joci fara coduri sau chestii de astea). Am intrat in imperial campaign si am inceput sa joc cu Dacii. Dau ~ bag codul add_money 40000 dar nu merge! imi scrie :err command not recognised(use? for help). Ajutati-ma plz ca am o criza akl de nu mai pot iesi din easadCine ma poate ajuta primeste funda

3 răspunsuri:
| Gutu_Aurelian_1985 a răspuns:

Fa-ti jocu pana la ultima versiune de joc si iti garantez ca o sa iti mearga toate codurile sau ia-ti un trainer de iti da bani full

| sori20122 a răspuns:

Si mie tot asa s-a intamplat da imi merge acum merge acum ia-ti rome total war gold edition plzz funda