| RadXx a întrebat:

Ajutati-ma varooooog am un servar de metin cu gm mod hamachi retele WorldMt2-1.1 site de registrare http://5.231.59.184/ daca vreti intrati e gm mod prin comanda asa marog am nevoie de ajutor urgent am server deci mai trebuie un site un site ca metin2 ro asemanator cine ma ajuta sa creez site funda maxima plus vot + gm contactati-ma daca stiti la id florentindica@yahoo.com

1 răspuns:
| iliuta50 a răspuns:

Salut nu stiu cum fac site dar te pot ajuta cu sv, adica stau la pc vreo 10 ore pe zi un codat nu scapa.