| BlackRipper a întrebat:

Ajutor pe metin2. Am adaugat din greseala niste negustori de arme in map1, si in timp ce incercam sa ii sterg am vazut undeva pe net ca trebuie sa ii sterg din navicat, de la playeri >- mob_proto. Din greseala, l-am sters si pe negustorul de arme si pe cel de armuri. Acum nu ii mai pot spawna. Cum ii pot adauga inapoi?

Răspuns Câştigător
| asdflahs a răspuns:

/m si comenzile lor. si daca ceilalti erau adaugati tot cu comenzi, puteai da doar /pu si dispareau.

| BlackRipper explică (pentru asdflahs):

Ok, mersi. Funda.

1 răspuns: