| Cristian2003 a întrebat:

Ajutor va rog, cand intru pe minecraft 1.8+ pe cont nonpremium dau pe play,iar dupa imi intra in acea fereastra cu mojang,stau ogramada sa astept pana imi intra in minecraft,dar ma da iar pe play si imi arata eroare,crash report, de astea, dar pe 1.7.10 merge, ajutor? Dau funda?
P.S.Inainte imi mergea, oare o fi de la un driver?

4 răspunsuri:
| Gabiwebkinz a răspuns:

Ai instalat cumva X-ray pe 1.8+ sau optifine? Cumva ai vrut sa bagi un mod? Daca da este de la Launcher. Daca nu inseamna ca ai intrat in perioada de blocare minecraft, daca ai de la teamextrem sau de la altceva minecraft-ul, trebuie sa reinstalezi tot adica dezinstalezi toot ce ai tu la minecraft, apoi reinstalezi

Sper ca te-am ajutat!

| Cristian2003 explică (pentru Gabiwebkinz):

Il am dela teamextreme, dar am pus texturi pe el multe, dar l-am reinstalat, tot nu merge

| Gabiwebkinz a răspuns (pentru Cristian2003):

1. Reinstaleaza windosul 2. Baga-l in alt folder cand il instalezi
iar dupa, ai vazut cand intri pe minecraft iti scrie acolo profile si in loc de profilul tau care il ai bagi altul.

Daca nu merge Dezinstaleaza windosul.

Sper ca am fost de ajutor

| Gabiwebkinz a răspuns:

Bun,deci nu iti merge nici reinstalat, ce textura ai la joc? daca ai una mare de ex 260-350 scoateo din minecraft