| Th3Unknown a întrebat:

AJUTOR! Vreau sa joc minecraft si merge cam greu (nu pot instala 64 bit java pentru ca laptopul meu are windows 7 homne premium 32 bit).Ce pot sa fac? Exista alta soultie in afara de a schimba windowsul? Dau fundaaaaaaaa...

1 răspuns:
| Grafer a răspuns:

Trebuie sa intri in optiuni apoyi in setari video si scrie acolo distanta de redare si dai si u ori la normal ori la scurt ori la forate mica si nu va mai merge greu dar trebuie sa al dai in romana minecraftul daca deja nu il ai