| mgtow a întrebat:

Alien Isolation sau GTA V?

https://www.youtube.com/watch?v=5Ff-R5pyeGk

Pt PS4 si nu stiu daca merita sa mai rabd pana in noiembrie asa cum zic ca va iesi in acea data.

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Chiar ai pus intrebarea asta la serios?

| KeNNT3D a răspuns:

Ambele jocuri sunt frumoase, da cam atunci va aprea GTA 5 pe PS 4, dar cred ca Alien va aparea mai repede, oricum sunt 2 jocuri foarte diferite unul fata de celalalt, la unul trebuie sa supravietuiesti, este un joc intr-un fel de groaza dar este foarte tare, iar la Gta 5 este open-world, acolo poti face orice vrei tu, deci cam ambele sunt frumoase, dar depinde ce gusturi are fiecare.