| gamersamp12 a întrebat:

Aloha TPU, care imi spune si mie niste servere de Metin2 private, care sunt Online si pe care faci level usor si ai iteme. Si niste servere de Minecraft cu launcher de la server, sau daca nu cu detalii despre server sa stiu ce versiune de launcher scot.
Dati va rog link-uri de descarcare aici, nu ma trimiteti pe nu stiu ce forumuri si sa caut 10 ani. big grin

Răspuns Câştigător
| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com

1 răspuns:
| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el)