| Singeorzan_Dan_1998 a întrebat:

Am antivirusul malwarebytes anti-malware PRO si nu-mi merg codurile pe cs. Eu cred ca trebuie dezactivat dar nu stiu cum ma puteti ajuta, sau sa-mi dati un site care sa-mi mearga pentru antivirusul asta VAAAA ROOGGGGG

1 răspuns:
| BereCalda a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul adica pune-l pe off sau ceva.Eu nu am antivirus de 5 ani pentru ca am avut probleme de la el, ma rog. dezactiveaza antivirusul si vezi ca merge, daca nu incearca sa vezi si pe alte site-uri