| LyaLiana a întrebat:

Am auzit ca este un truc la barn buddy in care schimbi ora si data si ti se fac plantele... Si am incercat si eu si plantele mi s-au facut dar cand am dat sa le recoltez imi apare eroare sad
Pentru ca vreau si eu sa recoltez plantele mult mai repede sasa imi strang bani sa imi cumpar multe animale si ma gandeam ca cu trucul asta reusesc dar cum am mai spus cand vreau sa le recoltez imi apare eroarecrying
Si as vrea si eu sa stiu de ce nu mai merge trucul straight face
Si cum il pot face sa mearga din nou happy

Cel mai bun raspuns primeste fundita love struck

1 răspuns:
| Andrutsza a răspuns:

Nu am auzit de chestia asta pana acum...Eu stiu doar cum sa ascunzi anumite lucruri din ferma ta.