| Alextusent a întrebat:

Am auzit ca la cartela Frog ai internet nelimitata, este adevarat? P. S. spuneti-mi si mie cam cat costa o Cartela Frog cu 5euro.Multumesc

2 răspunsuri:
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Nu stiu dar cand afli imi spui si mie te rog D?

| Rested a răspuns:

Cartela Frog este activată cu o reîncărcare de cel puţin patru euro. La achiziţia extraopţiunii Frog utilizatorii Cosmote vor avea access nelimitat pe Internet de pe telefonul mobil, prin intermediul serviciului web’n’walk, dar şi notificări gratuite de la şi către reţeaua Twitter.
Costul extraopţiunii este de şase euro (6 Euro).