| Kolasin a întrebat:

Am avut mai de mult un joc cu nave spatiale si nu mai stiu cum se numeste. trebuie sa inpusc in alte nave spatiale si puteam sa imi iau nave mai mici sa ma ajute(asistenti)era de PC nu online sau funda

2 răspunsuri:
| DevidALex a răspuns:

Nu cumva, X3 Terran Conflict si X3 Albion Prelude? E cel mai bun joc probabil cu nave spatiale, Are grafica foarte buna, singleplayer, si merge multiplayer daca il achiztionezi.

| Kolasin explică (pentru DevidALex):

Multumesc ca ai incercat sa ma ajuti, dar cu timpul l-am gasit intr-un laptop mai vechi.

Se numea Astro avenger 2