| cr1571n3l a întrebat:

Am avut un CS: Counter Strike 1.6 LAN VERSION cu zbot(boti), acum am alt CS: Counter Strike LanT Final Release.am pus tot Zbot( boti).
La counter strike LAN VERSION cand dadeam harta cs_assault teroristii de cele mai multe ori campau la ostatici, la astalalt : Counter strike LanT final Release nu stau deloc la ostatici...de ce? cum sa fac ca teroristii cand joc cu boti la cs_assault sa campeze la ostatici? acolo ii gasesc mai usor)... ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Noitrex a răspuns:

Ia-ti un alt cs de exemplu cs 1.6 v28 e betoana si arme sunete efecte etc ie schimbat boti mie imi place