| SEBASTIANDER a întrebat:

Am bagat codul de aici http://www.maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428 al doilea cod aim hack wall...asa acum pe ce butoane apas ca sa trag cu aim sau sa vad prin pereti pe F8, F9, F10? sau cum funda

5 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Jucati frate fara cod... ce dq ma faceti jocul de nimic. si cand jucati cu cod nu va bucuratii ca ii omoratii pe aia asa cand joci fara te bucuri.

| buzucan a răspuns:

Eu am gasit codurile pe site-urile astea, poti sa incerci si tu, ei explica foarte bine: www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| Berindan_Darius_1996 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe end casa iti pornesti wall=aim, sau wall hack

| Santha_Mátyás_1998 a răspuns:

Cu care buton trebuie pornit aimul?